Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2022

Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2022

Nadleśnictwo Gubin ogłasza przetarg na "Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Gubin w roku 2022".

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej postępowania: https://miniportal.uzp.gov.pl/Postepowania/91d37ed6-01c6-4685-8255-fc10b0beae56

Treść ogłoszenia znajduje się w pliku poniżej.

Materiały do pobrania


Wypominkowa msza święta

Wypominkowa msza święta

Pamięć jest fundamentem

Pamięć buduje tożsamość – we wszystkich obszarach, zwłaszcza tych międzyludzkich. Listopad sprzyja zadumie nad przemijaniem w sposób szczególny. W dniu 21 listopada br. w kościele parafialnym p.w. Świętego  Urbana I w Zielonej Górze, odprawiona została wypominkowa msza święta, upamiętniająca pracowników Lasów Państwowych. Ta piękna inicjatywa Regionalnej Dyrekcji LP  pobudziła  nas do refleksji nad ludzkim wymiarem upływającego  czasu. W okolicznościowej mszy świętej wzięli udział  m in. rodziny pracowników Nadleśnictwa Gubin. 

„Niepodległa do Hymnu”

„Niepodległa do Hymnu”

My również zaśpiewaliśmy.

Akcja ogólnopolska – wszystkich „stanów”:  uczczenie rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości śpiewem od serca i pieśnią, najważniejszą dla każdego Polaka. Mazurek Dąbrowskiego miał zabrzmieć 11 listopada, bądź  wcześniej, w każdym przypadku  w samo południe. Pracownicy naszego nadleśnictwa huknęli gromkim śpiewem w dniu 10 listopada, przy okazji realizowanego szkolenia terenowego. Zaśpiewaliśmy godnie wszystkie cztery  zwrotki. Historyczne słowa „Jeszcze Polska nie zginęła…” oraz pozostałe wersety zagrzmiały  w leśnej głuszy nad wyraz emocjonalnie. Wtórowało nam stado żurawi gdzieś na skraju lasu  oraz podniebne klucze przelatujących dzikich gęsi. Leśne echo poniosło pieśń daleko, daleko…

Wymiana lin odciągowych na dostrzegalni w Luboszycach

Wymiana lin odciągowych na dostrzegalni w Luboszycach

Informacja o przetargu na zadanie pn. „Wymiana lin odciągowych na dostrzegalni w Luboszycach”.

Nadleśnictwo Gubin informuje o unieważnieniu postępowania na zadanie pod nazwą „Wymiana lin odciągowych na dostrzegalni w Luboszycach”.

Informacja dostępna jest w pliku poniżej.


Wyłączenie drogi Mielnickiej

Wyłączenie drogi Mielnickiej

W związku z pracami konserwacyjnymi W dniach od 18.10.2021r. do 02.11.2021r. przejazd tą drogą będzie niemożliwy

Nadleśnictwo Gubin informuje, że Decyzją nr 23 Nadleśniczego Nadleśnictwa Gubin z dnia 12.10.2021r. , w związku z planowanymi pracami konserwacyjnymi, wprowadza się krótkotrwałe wyłączenie z ruchu publicznego  udostępnionej drogi „Mielnickiej  J-11” , prowadzącej od miejscowości Mielno do Suchodołu. W dniach od 18.10.2021r. do 02.11.2021r. przejazd tą drogą będzie niemożliwy.

Treść Decyzji dostępna na stronie Biuletynu Informacji Publicznej