Asset Publisher Asset Publisher

LANDSCHAFTSSCHUTZGEBIETE

Im Gebiet der Oberförsterei verlaufen die Grenzen von vier Landschaftsschutzgebieten:

  • Krośnieńska Dolina Odry (Odertal bei Krosno) (2,47 ha im Gebiet der Oberförsterei Gubin)
  • Gubińskie Mokradła (Gubiner Feuchtgebiete) (1034,42 ha im Gebiet der Oberförsterei Gubin)
  • Dolina Nysy (Neißetal) (550,53 ha im Gebiet der Oberförsterei Gubin  )
  • Zachodnie okolice Lubska (Westliches Umland von Lubsko) (774,96 ha im Gebiet der Oberförsterei Gubin)

Asset Publisher Asset Publisher

Zurück

Informacja o unieważnieniu postępowania

Informacja o unieważnieniu postępowania

Nadleśnictwo Gubin informuje o unieważnieniu postępowania na opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Renaturalizacja użytku ekologicznego Tatarak oddz. 245 g leśnictwo Kaniów” nr 14-03-1.2-01.

 

Postępowanie unieważniono z uwagi na przekroczenie środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia. Pełna Informacja znajduje się w załączniku."

„Renaturalizacja użytku ekologicznego Tatarak oddz. 245 g leśnictwo Kaniów” nr 14-03-1.2-01

 

Zadanie realizowane jest w ramach ogólnopolskiego projektu adaptacji lasów do zmian klimatu (MRN3) i obejmuje działania z zakresu małej retencji, w szczególności budowę progów piętrzących w celu poprawy stosunków wodnych na obszarze torfowiska.

 

Pełna treść Zaproszenia do złożenia oferty cenowej oraz pozostałe dokumenty postępowania znajdują się w załącznikach.”